Biorezonans Eğitimleri Sertifikası

Biorezonans Nedir?

Biorezonans; bedenin sağlıklı bir forma dönüşmesi, alerji tedavisi, vücutta bulunan ağır metallerin atılması, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi ve güçlendirilmesi, birtakım hastalıkların tedavi edilebilmesi amacıyla kullanılan bir terapi-tedavi yöntemidir.

Bireyin vücuduna zarar veren ya da olumsuz etkide bulunan maddelerdeki frekanslar, biorezonans cihazına yerleştirilerek zararlı olduğuna kanaat getirilen maddelerin frekanslarını taklit eder ve doğada mevcut olan bu frekansları algılayarak ters çevirme işlemi uygulayarak vücuda geri gönderir.
Özellikle gıda veya polen allerjileri için spesifik programlar uygulanır ve kısa sürede tedavi sağlanır. Bu tedavi sonucu alerjen gıdaların tekrar rahatlıkla tüketilmesi hedeflenir.

Biorezonans Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Biorezonans tedavisi için yaş sınırı bulunmamaktadır. Bebeklikten başlayarak ileri yaşlarda her birey bu tedaviyi olabilir. Yan etkisinin olmaması bu tedavinin en önemli avantajıdır. Vücudun tekrar sağlıklı frekansa ulaşması, sistemlerin doğru çalışmaya başlaması Biorezonans tedavisi ile sağlanmaktadır.

Biorezonans Nasıl Uygulanır?

Cihaz sahibi doktorların ayrıntılı bir şekilde cihaz kullanımını öğrenmelerine yönelik eğitimler mevcuttur.   Bu eğitimler birebir görüşmeler ile başlar. Rezonans teknoloji cihazları hakkında detaylı bilgiler aktarılır ve temel eğitim süreci tamamlanarak pratik uygulamalara geçilir. Aşamaların tümü tamamlandığında adaylar Biorezonans eğitimleri sertifikası almaya hak kazanır.


hosteslik kursu